Opinie budowlane

Od kilku miesięcy miałam do czynienia z wieloma firmami budowlanymi. Niestety, firmy te nie spełniały moich oczekiwań. Powierzone zadania nie były wykonane dokładnie, a bez większej staranności, po rzekomo zakończonych pracach, widać było pęknięcia lub zarysowania ścian, ale to nie wszystko – wady były wielokrotnie ukrywane. Kontakt z zleceniobiorcą był utrudniony, a prace ciągnęły się w nieskończoność. Postanowiłam poszukać jakiejś sprawdzonej firmy i powierzyć jej dokończenie  prac budowlanych w moim domu.
W końcu znalazłam coś odpowiedniego,Kul Bud Krzysztof Kulasiński polecił mi mój znajomy, który zna się na budownictwie.. miał rację! Firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński nie tylko w sposób profesjonalny wykonała powierzone zadania, ale również wykazała się szybkim tempem pracy. Dokończenie domu zostało wykonane przed czasem, a cena wykonania powierzonych zadać tej fachowej ekipie, była zaskakująco niska. Mija pół roku odkąd mój dom w końcu jest taki, jak sobie wymarzyłam. Kul Bud Krzysztof Kulasiński to godna polecenia firma, która zasługuje na uznanie!

 

Montaż parapetów

Niedawno w naszym domu zdecydowaliśmy się wymienić dotychczasowe okna. A jeśli wymienia się okna, to także dobrze jest wymienić wszystkie parapety na nowsze. Niestety, z powodów finansowych byliśmy zmuszeni przeprowadzać remont w etapach. Pierwsza ekipa remontowa wymieniła więc tylko okna bez parapetów. Aby kolejny raz nie przepłacić, zaczęliśmy szukać innej firmy, która dalej by pociągnęła temat. Ktoś ze znajomych polecił nam firmę Kul Bud Krzysztof Kulasiński, a z racji tego, że czas nas naglił, stwierdziliśmy, że spróbujemy. Zakupione parapety zostały zamontowane w tempie niemalże ekspresowym! Żadnemu z pracowników nie trzeba było mówić dwa razy, co ma robić. Wszyscy z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński pracują z bardzo pozytywnym nastawieniem i radością. Parapety po długim czasie od montażu prezentują się znakomicie, nie chwieją się i można na nich postawić niemal wszystko. Sprawna ręka fachowców z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński gwarantuje wzorowo wykonane zlecenie! Teraz kolej na następne przebudowy i zmiany na lepsze pod okiem profesjonalistów!

 

Odnowienie schodów do domu

Schody mojego domu zaczęły z czasem pękać i deformować się. Duży wpływ na pogorszenie się ich stanu z pewnością miała wilgoć, częste opady deszczu oraz czas. Schody są wizytówką każdego domu, jeśli są zaniedbane, potrafią pogorszyć pierwsze wrażenie, jeśli chodzi o całą budowlę. Potrzebowałem czasu, aby to zrozumieć. Na szczęście żona dowiedziała się, że istnieje firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński zajmująca się wykończeniami oraz remontami. Dzięki temu mogliśmy skupić się na naszej codzienności, podczas gdy inni odnawiali schody do naszego domu. Zaprosiliśmy pracowników firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński do naszego domu. Pozytywnie zaskoczyło nas podejście do obowiązków oraz dokładność w działaniu. Wystarczyły 3 dni, aby nasze stare schody odzyskały dawny blask i nieskazitelny wygląd. Usługa została przeprowadzona na najwyższym poziomie. Cena, jaką ponieśliśmy, jest jak najbardziej zasłużona. Do tego cały remont przebiegał w sympatycznej atmosferze. Pracownicy remontowi okazali się ludźmi gadatliwymi i na wskroś otwartymi. I to wszystko bez szkody dla pracy!

 

 

Demontaż starego ganku

Przez lata w naszym domu funkcjonował skromny ganek z konstrukcji drewnianej. Z przyjemnością korzystaliśmy z niego w czasie słonecznego lata. Czas sprawił jednak, że zaczął niszczeć, aż w końcu nie było już dla niego ratunku. Zdecydowaliśmy się go usunąć, by po pewnym czasie zastąpić zupełnie nowym, stabilniejszym, bo murowanym. Zdecydowaliśmy się, by stary ganek zdemontowała firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński, ponieważ ma ona wiele pozytywnych opinii wśród naszych znajomych. Nie pomyliliśmy się, wystarczyło zaledwie kilka godzin, by zniknął brzydki i wysłużony ganek. Prace przebiegały szybko i z ogromną dbałością, aby nic z konstrukcji naszego domu nie ucierpiało. Takiej precyzji w działaniu można tylko pogratulować! W niedługim czasie będziemy szykowali się do tworzenia nowego ganku, tym razem z elementów murowanych. Oczywiście, wiemy już, komu powierzyć to zadanie! Firma Kul Bud Krzysztof Kulasiński pod względem oceny pracy zasługuje na najwyższe uznanie! Ludzie tam pracujący mają złote ręce do wszelkich działań remontowych!

Prostowanie ścian w salonie

Niestety, poprzednia ekipa budowlana pozostawiła po sobie wiele niedociągnięć. Wśród nich najbardziej rażą krzywe ściany. Odkryliśmy to już po przeprowadzce do nowego domu, gdy za nic w świecie nie dało się swobodnie ustawić przy ścianach wybranych mebli. Nie dość, że drogo zapłaciliśmy za murowanie, to jeszcze ktoś musiał spaprać robotę. Na szczęście znaleźliśmy w Internecie ogłoszenie o usługach firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Postanowiliśmy po raz ostatni spróbować, bo sami nie bardzo znamy się na budowlance. Jakież wielkie było nasze zdziwienie, gdy już po niecałym tygodniu okazało się, że wszystkie krzywe ściany w naszym domu zostały prawidłowo wykończone. Teraz są proste, a ustawione przy nich meble nie chwieją się. Fachowcy z firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński spisali się znakomicie! Rzadko spotyka się w tej branży tak wykwalifikowanych specjalistów. Mamy nadzieję, że i inni skorzystają z usług firmy Kul Bud Krzysztof Kulasiński. Nie dość, że praca szybko wykonana, to jeszcze cena za usługi bardzo przystępna. Z tą firmą można naprawić każdy błąd nierzetelnych budowlańców!

 

Kategorie: Bez kategorii

Powiązane Posty

Bez kategorii

Każde mieszkanie, czy dom wymaga po kilku latach odświeżenia

Każde mieszkanie, czy dom wymaga po kilku latach odświeżenia co poleca Pan Krzysztof Kulasiński. Kiedy przychodzi ten moment stajemy przed wyborem odpowiednich fachowców, którzy zajmą się wnętrzem naszego „M”. Tylko jak wśród wielu ofert wybrać Czytaj więcej…

Bez kategorii

Kupiłeś mieszkanie z rynku pierwotnego ?

Kupiłeś mieszkanie z rynku pierwotnego. Typowy stan deweloperski, gołe ściany i wylewka. A może z wtórnego – mieszkanie w dobrej lokalizacji, ale do gruntownego odświeżenia. Pierwsza rzecz, nad którą powinieneś się zastanowić w każdej z Czytaj więcej…

Bez kategorii

Obecnie firmy świadczące usługi budowlane są coraz bardziej potrzebne

Obecnie firmy świadczące usługi budowlane są coraz bardziej potrzebne, ze względu na rosnący popyt na remonty wszelkiego rodzaju wnętrz. Z tego względu na rynku powstało wiele firm świadczących te usługi. Jak jednak rozpoznać dobrych fachowców Czytaj więcej…